• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kızarmış hamsi
#1
Bu akşam yemekte önüne koyduğumuz yeşillikleri begenmedi ve tabaktan bir hamsi kaçırabilmeyi başardı bende biraz yemesine müsade ettim.Sizce ara sıra bizim yediklerimizin tadına bakmasının bir zararı olurmu.

Sultan-Süleymanı beklemekte
#2
olmaz kardeşim ben papağanımla beraber yemek yiyorum yemek satini öğrendi yemek saati gelince ötmeye başlıyor Smile

#3
Çok teşekkürler bizimkide her akşam sofrada sebze çıkarmama ragmen koşarcasına mutlaka yemek tabaklarına gidip bişeyler aşırıyor.

Sultan-Süleymanı beklemekte
#4
(11.09.2013, Saat:04:12)darvinizkim38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: olmaz kardeşim ben papağanımla beraber yemek yiyorum yemek satini öğrendi yemek saati gelince ötmeye başlıyor Smile


Biraz daha dikkat. Seni ikiyle çarpıp 5 eklersem, karşında hitap ettiğin kişinin yaşı ortaya çıkıyor. O yüzden seçeceğimiz kelimelere dikkat edelim ..

#5
hamsi yağlı oldğu için sıkıntı olabilir, yediklerimizin tadına bakmasında sakınca yok ancak bunları verirken yağlı, tuzlu olmamalarına dikkat etmeliyiz, doğada bulabilecekleri şeyleri verebiliriz, eğer canı hamsi istiyorsa ona yağsız tuzsuz iyice haşlanmış ufak tavuk parçalarını çok fazla olmayacak şekilde ayda 1 verebilirsiniz, doğada yakaladıkları böcek kurtçuk v.b. gibi şeylerin karşılığı olarak bunu yiyebilirler ama çok ufak ve minicik. onun dışında istesede herşeyi vermememiz gerekiyor çünkü tadı hoşuna gitsede vücudu bunu kaldırmayabilir...

KÜÇÜK AİLEM: http://www.sultanpapaganlari.com/konu-kucuk-ailem.html

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.
#6
valla benim pamukta balık yer sofrada gördüğü zaman Smile az az olunca bir sakıncası olduğunu düşünmüyorumSmile

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi