• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keten ip kullanımı
#1
geçen gün kafes yaptığımı belirtmiştim. ( http://www.sultanpapaganlari.com/konu-og...kafes.html )

ve tahta uzun çubuklar tellerin arasından geçmediği için bende keten ip kullandım fakat bugün farkettim ki kuşumun sol burun deliğinde böyle çok ince tüy yada ipin bi teli var yaklaşınca farkediliyor ve nefes alıp verdikçe gidiyo geliyor korktum şimdi acaba zararı olur mu bu keten ipin kafeste?

Alex (Lutino) Female

Çipetpet Male
#2
yüksek ihtimalle keteni kemirmeye çalışmıştır, cımbz yardımı ile almaya çalışabilirsiniz, kendi tüylerini bile bazen burunlarına kaçırıyorlar, hatta birkeresinde zor çıkarmıştım o kadar büyük tüyü nasıl kaçırdı diye.

KÜÇÜK AİLEM: http://www.sultanpapaganlari.com/konu-kucuk-ailem.html

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız [Resim: http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif] butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.
#3
(06.09.2013, Saat:10:05)AhmetŞ demiş ki: yüksek ihtimalle keteni kemirmeye çalışmıştır, cımbz yardımı ile almaya çalışabilirsiniz, kendi tüylerini bile bazen burunlarına kaçırıyorlar, hatta birkeresinde zor çıkarmıştım o kadar büyük tüyü nasıl kaçırdı diye.

işin kötü yanı o. kuşum geleli 5 gün oldu ve zaten bi ton talihsiz olay oldu kuyruk kopması vs. ardından kafes değişimi iyice tedirgin oldu. ve kuşum tüy döküm zamanında kendi tüyüde olabilir yani. sıkıntı yaratır mı almasam onu ? tutmak için çok çırpınıp korkacak tam mutlu olmaya başlamışken tekrar kötü olacak biliyorum Nasil ve çok ince bi tel yani 15-20cm den farkediliyor

Alex (Lutino) Female

Çipetpet Male
#4
Keten ipten yapılma merdivenlerim var. Kemirmiyor benimkiler. Burun tıkanıklığı konusunda birşey diyemem ama kemirdikleri zaten sıkıntı yaratmayacak tek alternatif o.

#5
(06.09.2013, Saat:13:34)seththeking demiş ki: Keten ipten yapılma merdivenlerim var. Kemirmiyor benimkiler. Burun tıkanıklığı konusunda birşey diyemem ama kemirdikleri zaten sıkıntı yaratmayacak tek alternatif o.

teşekkür ederim

Alex (Lutino) Female

Çipetpet Male


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yeni kafes ve aksesur kullanimi yorumlariniz hrnshn 14 1,318 16.07.2015, Saat:20:17
Son Mesaj: *Cankuş*
  meyve sebze maşası aldım kullanımı? Açelya 14 1,787 23.03.2013, Saat:13:58
Son Mesaj: Açelya
  Gaga Taşı Kullanımı? kocak08 4 1,741 05.12.2012, Saat:15:43
Son Mesaj: kocak08Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi