Sultan Papağanı Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).

redrock avatar
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- KCK üniversitelere sınavsız sızıyor


 Konu: KCK üniversitelere sınavsız sızıyor
 Tarih: 14.11.2012, Saat:02:55
#1
KCK üniversitelere sınavsız sızıyor

KCK’nın tüm masrafları karşılayarak sınavsız geçişlerle üniversitelere öğrenci gönderdiği belirlendi.


KCK’nın tüm masrafları karşılayarak sınavsız geçişlerle üniversitelere öğrenci gönderdiği belirlendi. Bu öğrencilerle üniversitelerdeki yasadışı eylem ve gösterileri artırarak karışıklık çıkartılmak istendiği öğrenildi.


Terör örgütü PKK'nın üst yapılanması KCK, Doğu ve Güneydoğu'daki üniversitelerde etkin olabilmek için yeni bir yöntem geliştirdi.


KCK'nın, yetişmiş ve kendilerine eleman kazandırma potansiyeline sahip isimleri sınavsız geçişlerle bölgedeki üniversitelere gönderdiği belirtildi.


Bu öğrencilerin tüm masraflarının da KCK tarafından karşılandığı ve üniversitelerde yasadışı eylem ve gösterileri artırarak karışıklık çıkartılmak istendiği kaydedildi.


YÖK'ün disiplin yönetmeliğinde üniversitelerde siyaset yasağının kaldırmasının da KCK üyeleri tarafından istismar edilerek hareket alanını genişletmek için olumsuz şekilde kullanıldığı belirtildi.


KCK 'nın öğrenci yurtlarında da çeşitli faaliyetlerde adam kazanma için yasa dışı birçok yol ve yöntem geliştirdikleri emniyet kayıtlarına girdi.


KCK üyelerince, öğrenci evlerinde illegal faaliyetler ve terör eylemlerinde kullanılmak üzere bomba yapımı eğitimlerinin dahi verildiği de iddia edildi.


BUGÜN
 


KCK üniversitelere sınavsız sızıyor konusu
KCK üniversitelere sınavsız sızıyor Konusunun Linki Direk Link
KCK üniversitelere sınavsız sızıyor Konusunun HTML Kodu HTML Link
KCK üniversitelere sınavsız sızıyor Konusu BBCode Linki BBCode Link
KCK üniversitelere sınavsız sızıyor Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
DMCA.com Protection Status