• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İtalyanları kızdıran anons
#1
İtalyanları kızdıran anons

İrlanda'nın ucuz uçak biletleriyle tanınan Ryanair firmasının, Paris-Bari seferinde hostesin, ''Ryanair'in Paris-Bari: Aziz Nikola ve mafya şehrine olan seferine hoş geldiniz'' anonsu, İtalyanları kızdırdı.


İrlanda'nın ucuz uçak biletleriyle tanınan Ryanair firmasının, Paris-Bari seferinde hostesin, ''Ryanair'in Paris-Bari: Aziz Nikola ve mafya şehrine olan seferine hoş geldiniz'' anonsu, İtalyanları kızdırdı. İtalyan basınında yer alan haberlere göre, Paris'in Beauvais Havaalanı'ndan İtalya'nın Bari kentine gerçekleştirilen seferde, uçağın hareketinden az önce yapılan anons küçük çaplı bir krize neden oldu.


Hostesin İngilizce yaptığı anonsta ''Ryanair'in Paris-Bari: Aziz Nikola ve mafya şehrine olan seferine hoş geldiniz'' dediği, bir İtalyan yolcunun firmaya yazdığı şikayet mektubuyla ortaya çıktı.


Ryanair İletişim Direktörü Stephan McNamara, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ''Şirket olarak böyle yorumları kabul edemeyiz. Bu konu kesinlikle incelenecektir. Özür dileriz'' dedi.


Bari Belediye Başkanı Michele Emiliano konunun aydınlatılmasını isteyerek, her organizasyonda, birinin mikrofonu eline alıp yanlış bir şeyler söyleyebileceğini, bunların yaşandığını kaydederek, ''Burada şu gayet açık ki şirket bunu yapan arkadaşı cezalandıramıyor'' diye tepkisini dile getirdi.


Kaynak: AA


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Metin Feyzioğlu'nu Kızdıran "Murat Feyzioğlu" Sorusu bulent_dogan81 0 400 05.06.2014, Saat:11:55
Son Mesaj: bulent_dogan81Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi