• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk günden son gününe Seni çok Özleyeceğim
#1
Bu fotoğrafta aldığım gün. Konuşcaktı umudum vardı bol bol hırlama eğitimi verdim annem dışarı kaçıyodu korkudan saldırcak diye Smile Paşada az değil evi yıkıyodu sesiyle ama ben aldırış etmiyordum alışcağını susacağını biliyodum.
2a9r5md.jpg
1 hafta sonra kafesi küçük olduğu için cebimdeki bütün paramla kafes aldım rahat etsin mutlu olsun diye.Gerçektende oldu hırlaması bile geçti.
2m3iffd.jpg
Bu tatlılık gülen suratı beni bitiriyodu işten her gelişimde taze meyve alıp geliyodum.tabağına küçük küçük doğrayıp koyuyordum önüne 1 saat başından ayrılmıyordu.
xqhl60.jpg
Kocaman gri gözleri vardı.Pazar günü fotoğrafını çekip buraya koydum hem yaşını sormak için hemde güzelliğini göstermek için.Nerden bilebilirdim ki nazar değeceğini...
154twqr.jpg
Ve bu fotoğrafın akşamına tüylerini kabartmaya yem yememeye başladı hemen odasını değiştirdim sobalar yakıldı üstü örtüldü.
ael6df.jpg
Sabahına baktım ne hareket ediyor nede yemine dokunmuş sadece öyle duruyor.Akşama 10 tane veteriner buldum.Birisini evinden indirdim.Hepside vitamin ver dedi.sordum araştırdım Mama yaptım odasının sıcaklığını hep korudum.Şırıngayla yedirdim içirdim.Sanki biliyor gibi elimi koparan Paşam hiç ısırmadı beni.O gün öyle geçti İyice kötü oldu ayağının biri artık basamıyordu tünekte duramadı.Kafesinden çıkardım Mamasını içirdim suyunu verdim.Polar battaniyeye sardım.Artık mecali kalmadı veterinere götürmek istemedim çünkü bu hale getiren veterinerdi.İç parazit ilacı verdi Cumartesi günü artık sanki cansız yalvarır gözlerle bana bakan bi kuş vardı karşımda.Kafası artık düşmeye başladı az daha yattı artık gözleri kaymaya başladı Aldım avucuma öptüm kokladım farkettim artık birşey olacak ve derin derin nefes aldı.Yediğini çıkardı kafası öne düştü her yerim titremeye başladı o anda ve ağlamaya başladım artık Paşam aramızda yok.Özür dilerim bebeğim sana iyi bi sahip olamadım.Özür dilerim beni affet.Mutlu ol nerdeysen.
Buda Canımın ölmeden yarım saat önceki fotoğrafı ve yolun sonu... (01.10.2013) Affet beni
2mev8rs.jpg

Aaaa
#2
hakan kardeşim acını paylaşıyorum..ne hissettiğinide gayet iyi anlıyorum...ama kendini fazla üzme demekten başka birsey diyemiyeceğim Sad

#3
acını paylaşıyorumSad(((..........

#4
Çok üzüldüm gözlerim doldu Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Ne kadar şirin tatlı bir kuşmuş. Sizde üzülmeyin elinizden geleni yapmışsınız. Vadesi bu kadarmış Sad

#5
Bazen geriye sadece fotoğraflar kalır...

Aaaa
#6
Allah rahmet eylesin Sad

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi