• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hoşgeldin Sultanımm
#1
Fikir 
bu gün 2 aylık erkek bir sultan papağanı aldım şu anda benden korkuyor biraz e tabi normal çünkü aldığımız yerde yanında 1 sultan papağanı daha vardı. Petşopcu bize kafes, bir oyuncak, yem, mineral taşı ve kuş kumu verdi. Kafesimiz yuvarlak ama oldukça büyük ve içinde 2 adet tünek var üstte asılı bir oyuncak var ve yemindede çekirdek var üstelik ona çok temiz bakacağıma eminim papağan beslemesemde önceden çok kuş besledim. buna rağmen yuvarlak kafes sorun olurmu? bunu çok merak ediyorum kafesi çok rahat geldi bana ama tabi işin uzmanına sormak lazım eğer sorun oluşturacaksa ne gibi bi sorun oluşturur???

SuLtAnImM
#2
Çok yuvarlkasa Rahat edemez ama büyükse sıkıntı olmaz . Hayırlı olsun bu arada sultanın bence 1 fotolarını çek koy . petshopcuya çok güven olmaz 2 aylık derler Acik-agizli-gulumseme 2 yaşında çıkar Acik-agizli-gulumseme erkek derler dişi çıkar Acik-agizli-gulumseme [ yani Acik-agizli-gulumseme 5 yaşındaki dişi 1 sultan Acik-agizli-gulumseme sen nasıl istiyorsan öyle ola bilir Acik-agizli-gulumseme daha 1 aylık erkek güzel 1 sultan oluverir 1 anda Wink anlata bildimmi Acik-agizli-gulumseme Resimlerini korsan yardımcı oluruz ] Acik-agizli-gulumseme HAYIRLI olsun bu arada Acik-agizli-gulumseme Clap Clap Clap Clap Hoş geldin ailemize Smile

Jako Papağanı = Yakup
#3
(20.11.2011, Saat:18:10)Beyza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu gün 2 aylık erkek bir sultan papağanı aldım şu anda benden korkuyor biraz e tabi normal çünkü aldığımız yerde yanında 1 sultan papağanı daha vardı. Petşopcu bize kafes, bir oyuncak, yem, mineral taşı ve kuş kumu verdi. Kafesimiz yuvarlak ama oldukça büyük ve içinde 2 adet tünek var üstte asılı bir oyuncak var ve yemindede çekirdek var üstelik ona çok temiz bakacağıma eminim papağan beslemesemde önceden çok kuş besledim. buna rağmen yuvarlak kafes sorun olurmu? bunu çok merak ediyorum kafesi çok rahat geldi bana ama tabi işin uzmanına sormak lazım eğer sorun oluşturacaksa ne gibi bi sorun oluşturur???

Öncelikle hoşgeldiniz Sultanınız da hoşgeldi Smile Hayırlı olsun sağlıklı, mutlu güzel bir dostluğunuz olur inşallah.Resimleri ekleyinde bizler de tanışmış olalım.

Yuvarlak kafes önerilmeyen kafeslerden ve yakın arkadaşımın yaşadığı bir olayı anlatayım size oda yuvarlark kafeste baktı kuşu belli zaman sonra kuyrukları falan zarar gördü kuyruk tüylerinin şekli bozuldu sonra ben söyleyince kafesi değiştirdi dikdörtgen bir kafes aldı ve tüy dökümünde düzeldi tüyleri.Birde yuvarlak kafeslerin telleri dik olduğu için tırmanıp rahat dolaşamıyorlar.

Pet shopçu gerekli şeyleri vermiş size çekirdeği çok fazla vermeyin.Tünekler plastik ise onları 1 cm çaplı süpürge sopasından ya da dut ağacı dalı bulabilirseniz onla değiştirin.

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.

Fotoğraf Yüklemek İçin Tıklayın.!

Forum Kuralları
İlan Kuralları
Konu Açma Kuralları
#4
verdiğiniz bilgiler için teşşekkür ederim ama kafesimiz bayağı büyük buna rağmen yinede zarar görür mü sultanım? Üstelik petşopçu bana aynayla çok güzel oynar dedi 3 tane iç içe geçen halka var en ortasındakinde de ayna ama şimdi baktım burdan ayna olmasın diyor aynayı kaldırmalımıyım sizce?
(20.11.2011, Saat:18:15)sagocusero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok yuvarlkasa Rahat edemez ama büyükse sıkıntı olmaz . Hayırlı olsun bu arada sultanın bence 1 fotolarını çek koy . petshopcuya çok güven olmaz 2 aylık derler Acik-agizli-gulumseme 2 yaşında çıkar Acik-agizli-gulumseme erkek derler dişi çıkar Acik-agizli-gulumseme [ yani Acik-agizli-gulumseme 5 yaşındaki dişi 1 sultan Acik-agizli-gulumseme sen nasıl istiyorsan öyle ola bilir Acik-agizli-gulumseme daha 1 aylık erkek güzel 1 sultan oluverir 1 anda Wink anlata bildimmi Acik-agizli-gulumseme Resimlerini korsan yardımcı oluruz ] Acik-agizli-gulumseme HAYIRLI olsun bu arada Acik-agizli-gulumseme Clap Clap Clap Clap Hoş geldin ailemize Smile

Teşekkür ederim Gulumseme en yakın zamanda da resimlerini ekleyeceğim. Clap

SuLtAnImM
#5
Tabiki ayna kuşun size alışmasını istemiyorsanız durmalı Acik-agizli-gulumseme ama alışsın diyorsanız çıkartın aynayı niysi sultanınız kendine aşık olur ve sizinle ilgilenmez Wink Acik-agizli-gulumseme

Jako Papağanı = Yakup
#6
(20.11.2011, Saat:18:44)sagocusero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabiki ayna kuşun size alışmasını istemiyorsanız durmalı :D ama alışsın diyorsanız çıkartın aynayı niysi sultanınız kendine aşık olur ve sizinle ilgilenmez ;) :D

bu yorumu okuduktan sonra ilk işim aynayı çıkartmak oldu bilgi için teşekkürler:gulumseme:

SuLtAnImM
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi