• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haberler iyi :)
#1
Çapkınla yaşadığımz kafesten çıkaramama sorunun hallettik sonundaSmile Artık sevebiliyorumda. Öğrettiğim hertürlü ıslığı öğrendi ama bir türlü çapkın dedirtemedim Acik-agizli-gulumseme oda olucak inşallah. Çapkına bi ara bilinçsizce ekmek yedirdim. Forumda söylemişim iyiki yoksa başına birşey gelebilirdi. Sağlıkla ilgili hiçbir problemi yok çok şükür. Bi sorum olucak bu kalamar kemiğini ne şekilde tüketiyor sadece gagasını felanmı vuruyor yoksa yiyormu ?

Sultancık: Çapkın
Hint Bülbüllerim: Tinki Vinki,Dipsi,Lala ve Po Smile
#2
(23.02.2012, Saat:00:22)alpucuyo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çapkınla yaşadığımz kafesten çıkaramama sorunun hallettik sonundaSmile Artık sevebiliyorumda. Öğrettiğim hertürlü ıslığı öğrendi ama bir türlü çapkın dedirtemedim Acik-agizli-gulumseme oda olucak inşallah. Çapkına bi ara bilinçsizce ekmek yedirdim. Forumda söylemişim iyiki yoksa başına birşey gelebilirdi. Sağlıkla ilgili hiçbir problemi yok çok şükür. Bi sorum olucak bu kalamar kemiğini ne şekilde tüketiyor sadece gagasını felanmı vuruyor yoksa yiyormu ?
çok güzel gelişmeler yaşamışsınız inş dahada ilerletirsiniz.Kalamar kemiğini yiyorlarSmile#3
benim bildiğim hem gagasını düzeltiyor hemde yiyor ve kalsiyum alıyorBlank

#4
Bende yediğini gördüm de ondan sormak istedim bir terslik varmı diye teşekkürler

Sultancık: Çapkın
Hint Bülbüllerim: Tinki Vinki,Dipsi,Lala ve Po Smile
#5
çok sevindim, umarım daha da güzel ilerler muhabbetiniz çapkınla. merak etmeyin sürekli adıyla hitap ederseniz bir gün illaki söyler. ekmek için dert etmeyin, faydalı bir şey değil. vermemeniz gerek. ama 1 kereden bir şey olmaz. kalamar kemiğine gelince, katur kutur yiyorlar. birkaç haftaya azaldığını görürsünüz.

lutino dişi: zoe
pied erkek: fındık
#6
Çok güzel haberler daha da iyi olursunuz inşallah.. Gulumseme Kalamar kemiği ile ilgili gerekenleri arkadaşlarımız yazmış zaten.

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.

Fotoğraf Yüklemek İçin Tıklayın.!

Forum Kuralları
İlan Kuralları
Konu Açma Kuralları
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi