• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gözüne Avisprey kactı
#1
arkadaşlar muhabbet kuşuma avispray sıktığımda gözüne geldi...çırpınıyor.gözünün kenarı kıpkırmızı oldu sürekli oynuyor.bişey olurmu tedirgin oldumda...SadHuh

#2
Bugrahancım Lütfen şu konu başlıklarını yanlış yere acmaktan ve Acil yazmaktan vaz gec...


Gözü İçin Şimdilik birşey yapma Spreyle temiz su sıkabilirsin terriyemcil göz merhemi alman gerekebilir İlerlese Tünekleri yıka Ayaklarılal gözünü kaşıdıgı için mikrop kapmasın..

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#3
Keşke avisprey kaçar kaçmaz su ile gözünü yıkasaydın. Yine de su ile yıkamanda hala fayda görüyorum.

Muhtemelen zamanla geçecektir lakin biraz acıyacak ve yoracaktır zavallıyı.

Avispreyi kuşun kafasına neden sıkıyorsun bu da ayrı bir konu. Asla kafa seviyelerine sıkma. Azcık kanat altı azcıkta kuyruğuna sıktın mı tamamdır. Kuşu avisprey ile banyo yaptırmana gerek yok.

-Lütfen Spam, Reklam, Argo ya da Hakaret Gibi Uygunsuz İçeriğe Sahip ve T.C. Yasaları İle Ahlak, Dil ve de Forum Kurallarına Uygun Olmadığını Düşündüğünüz Konu ve Yorumları Hemen Altındaki "RAPOR ET" Butonuna Tıklayarak Yöneticilere Rapor Ediniz.
-Mutlaka Bilgi Bankamızı okuyun.
-Özel Mesaj İle Yardım Talebi Yasaktır!

FACEBOOK: CengaverSedat
#4
ben kuşa aylardır avispray sıkıyordum ve böyle bir acemilik asla yapmam o sırada 2 muhabbet kuşundan dişi olana sıkıyordum ve erkek olan alt tünekten tırmanıyordu.üstteki dişinin kanat kısmına sıktığım içinde bir kısmı alt tüneğe gitti.fazla bir kısmı da gitmediği için kuşun durumu iyi.gözünü de yıkadım zaten.kafasına sıkmak aklımın ucundan bile geçmez.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sad Maviş ve paşa kaçtı Eski55 18 3,122 29.08.2014, Saat:17:15
Son Yorum: Eski55
  Yumurtalı ve yavrulu muhabbet kuşumun babalari kaçtı eda1991 15 1,812 05.11.2013, Saat:18:11
Son Yorum: eda1991
  Arkadaşlar kuşum kaçtı gören varsa Acil :((((( fero188 1 886 16.08.2012, Saat:10:13
Son Yorum: fero188Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi