• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fethullah Gülen'den taziye teşekkürü
#1
Fethullah Gülen'den taziye teşekkürü

Kardeşi Hasbi Nidai Gülen'i kaybeden Fethullah Gülen, kardeşi için taziye mesajı gönderenlere teşekkür ilanı yayınlayarak karşılık verdi.


Kardeşi Hasbi Nidai Gülen'i kaybeden Fethullah Gülen, kardeşi için taziye mesajı gönderenlere teşekkür ilanı yayınlayarak karşılık verdi. Kardeşi Hasbi Nidai Gülen'i kaybeden Fethullah Gülen, kendisine başsağlığında bulunanlar için gazetelere ilan vererek teşekkür etti. Gülen, verdiği ilanda AK Parti, CHP ve MHP başta olmak üzere siyaset, iş ve medya dünyasından gelen başsağlığı mesajlarına teşşekkür etti. Ancak ilanda Gülen'in Gül ve Erdoğan'a hitap şekli dikkatleri çekti.


Gülen, Cumhurbaşkanı Gül'e kısa bir cümle ayırırken, Başbakan Erdoğan'a 'kadim dostum' diyerek uzun bir paragraf ayırdı.


Gülen, başsağlığı dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e , "En başta devlet işlerinin onca mükellefiyetine rağmen lütfedip taziyelerini ileten Cumhurbaşkanı'mız Abdullah Gül Beyefendi'ye" diyerek teşekkür ederken, Başbakan Erdoğan için ise, "En başta yoğun gündemleri ve yorucu programlarına rağmen bizzat telefon ederek yaralı gönlümü teselli eden ve o berrak sedasıyla kadim dostluğumuzun sarsılmaz olduğunu bana bir defa daha hatırlatan vefa insanı Başbakan'ımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi'ye" cümlelerini kullandı.

GÜLEN'İN SİYASET DÜNYASINDAN TEŞEKKÜR ETTİĞİ İSİMLER

Gülen'in taziyelerinden dolayı teşekkür ettiği siyaset dünyasından bazı isimler şöyle: Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu Başkanı Nimet Baş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek.

İŞ VE MEDYA DÜNYASINA TEŞEKKÜR

Gülen'in teşekkürlerini ilettiği iş ve medya dünyasından bazı isimler ise şöyle: TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan, Çukurova Holding Yönetim Kurulu Başkanı M. Emin Karamehmet, Ciner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ciner, Feza Gazetecilik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akbulut.

gulenjpg_h648-1.jpg

gulen1jpg_h300-1.jpgKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun'dan Türkiye'ye taziye mesajı KingWizard 0 462 09.09.2015, Saat:19:19
Son Yorum: KingWizard
  Orgeneral Özel´den taziye mesajı redrock 0 570 14.11.2012, Saat:19:21
Son Yorum: redrock
  Gülen. İslam toplumunun dirilişe ihtiyacı var redrock 0 694 14.11.2012, Saat:01:47
Son Yorum: redrock
  Gülen. Dün çirkin karikatür, bugün iğrenç film redrock 0 831 14.11.2012, Saat:01:46
Son Yorum: redrock
  Gülen'in kardeşi son yolculuğuna uğurlandı redrock 0 605 14.11.2012, Saat:01:45
Son Yorum: redrock
  Fethullah Gülen Erdogana cevap verdi redrock 0 750 14.11.2012, Saat:01:16
Son Yorum: redrockKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi