• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En zor 15 dakika!
#1
Bu sabah uyandım ve benim Taci'yi kafesinden çıkardım. biraz sevdiim oynadım onunla ve işi gitmek için giyinmeye gittim. giderken kuşu kafesinin üstüne bıraktım.

eşim de iş nedeniyle şehir dışında olunca evde değildi. telefonumda kuşun olduğu oda da masanın üzerinde duruyordu. eşim sabah uyanınca beni aradı. ses açık titreşim açık. kuş bi anda ürktü. kanat sesini duydum 1-2 pat pat etti durdu. hemen içeri koştum kuş yok!

nasıl arıyorum evi her köşeye bakıyorum yok. seste yok. normalde ıslığıma karşılık verir ıslık çalıyorum falan yok yok yok. herhalde kendini bi yere çarptı öldü ses veremiyor diye düşündüm. ararken bastığım yerlere bile dikkat ediyorum üstüne basmayayım diye.

15 dakika her yeri didik didik aradım. meğerse bizim eleman kornişin dibinde perdeye tutunmuş. kıpırdamadan bekliyor.

nasıl bi stres yaşadım anlatamam yani Acik-agizli-gulumseme

#2
geçmiş olsun Volkan abi belliki oda büyük stres yaşamış Smile ürkmüştür garibim Smile

Jako Papağanı = Yakup
#3
volkan abi benim kuşlarımın biride çok ürkek kapının zili çaldımı hemen uçuyor bağırararak

#4
benim sultanımda kapı zili ve telefon sesinden aşırı ürküyor alışamadı bir türlü ben olmadığımda yanında aynı durumu yaşıyorum genelde ama ben varken sadece uyarı verıyor tüylerini dikip garip bir ses çıkarıyor Acik-agizli-gulumseme


#5
Benzer bir olayda benim başıma geldi benim kafes baya bir büyük 1 metre kare civarlarında kuşlara telefondaki oyunları gösteerrek oyun oynuyordum birden telefon çaldı kafesteki kuşlar birden pata küte uçuşmaya başladılar.

Sultanlarım : Erkek: Gümüş - Dişi: Zümrüt
Cennetlerim : Erkek: Mali - Dişi : Zeynep
#6
haha Acik-agizli-gulumseme gerilim filmi gibiymiş Acik-agizli-gulumseme gerildim anlatırken Acik-agizli-gulumseme

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi