• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
el eğitmi
#1
sultan papağanım paşa yı alalı 1 yıl oldu ama hala elime alışmadı ve erkek olduğu halde hala konuşmuyor ne yapmalıyım? yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürle

#2
Öncelikle hoşgeldiniz Gulumseme kuşun resimlerini bizlerle paylaşırsanız sevinirz.Geçen bir yıl süre içerisinde onunla ne kadar ilgilendiniz neler yaptınız bunu bilmek gerek?

http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-ev...gitim.html bu konuyu iyice okursanız size yardımcı olacaktır.

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.

Fotoğraf Yüklemek İçin Tıklayın.!

Forum Kuralları
İlan Kuralları
Konu Açma Kuralları
#3
evet fotoğraf eklemeniz gerek bu sayede erkek olduğu kesinleşir.hülya ablanın dediği gibi bugüne kadar nasıl bir eğitim sistemi uyguladınız?..ve size dal darı edinmenizi öneririm.dal darını kafese asın 3 gün beklesin.tadını aldıktan sonra çok sevecektir..sonra kafesinden alın ve sadece elinizle verin dal darını..ilk başta tereddüt etse de dal darını yer elinizden..bunu sürekli tekrarlayın ve elinize korkusu azalacaktır..sitemizde bol bol araştırma yapın..mutluluklar..

#4
avatar_1891.jpg?dateline=1326902215 işte resmi profil resmi

#5
Evet dal darı gerçekten işe yarıyor ben geçen hafta aldım astım kafese çok sevdi.Önceleri elimden çok korkuyordu 2 gündür nohut büyüklüğünde dal darıları elimden seve seve yiyor hatta dal darı ucu derken parmağımın ucuyla seviyorum onu ses çıkarmıyor.Sizde deneyin derim.

#6
önerilirizin için saolun

LUTİNO ERKEK SULTAN PAPAĞANIM PAŞA 1.5 YAŞINDA ÇOK ASİ VE ÇOK TATLI Smile




Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi