• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünyadaki muhtaçlar Cansuyu'yla güldü
#1
Dünyadaki muhtaçlar Cansuyu'yla güldü

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hayırseverlerin kurbanlarını dünyanın pek çok ülkesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını duyurdu.


Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hayırseverlerin kurbanlarını dünyanın pek çok ülkesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını duyurdu. Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mustafa Köylü, ''Anadolu'nun merhameti bütün dünyayı sardı'' dedi.


Hayırseverlerden toplanan kurban vekaletlerini muhtaçlara ulaştıran Cansuyu Derneği'nin ''Kurban 2012 Değerlendirme Toplantısı'' Ankara'da yapıldı.


Toplantıda konuşan Köylü, bu yıl Arakan kamplarından Moro'ya kadar dünyanın birçok ülkesinde kurban organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirterek, ''Hayırsever kardeşlerimiz fark gözetmeksizin dünyanın bütün mazlumlarına ilgi ve alakalarını esirgemedi. Arakan, Somali, Kenya, Etyopya, Benin, Togo, Lübnan, Afganistan, Moro, Pakistan, Nijer, Burkino Faso, Mali, Kamerun, Çad, Gürcistan, Azerbaycan ve Türkiye'deki muhtaçlar Cansuyu ile güldü. Anadolu'nun merhameti bütün dünyayı kurban vesilesiyle sardı'' diye konuştu.

Türkiye'nin 81 ilinden aldıkları vekaletleri sahiplerine ulaştırdıklarını ifade eden Köylü, ''30 bin kurban vekaleti aldık ve tamamını eksiksiz bir şekilde kestik. Üzerimizdeki mesuliyeti yerine getirmenin huzuru içindeyiz'' ifadelerini kullandı.


Bölge ve ülke koordinatörlerinin sunumlarıyla devam eden toplantı, organizasyona katılanlara plaket takdimiyle sona erdi.


Kaynak: AABenzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Dünyadaki ilk akıllı cep telefonunu kim icat etti? SucukluŞampuan 0 568 24.01.2015, Saat:02:19
Son Mesaj: SucukluŞampuan
  Cansuyu Arakan'a sağlık merkezi yapacak redrock 0 697 13.11.2012, Saat:23:37
Son Mesaj: redrockBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi