• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünden Beri Moralim Çok Bozuk
#1
arkadaşlar bildiğiniz üzere benim şakir ve shakiranın 5 yumurtası var ve ilk yumurtanın dün 22 .günüydü ve çatladı sabah okula giderken yumurtanın üzerinde nokta vardı okuldan gieldiğimde baktım yumurta iyice açılmış içinde yavru gözüküyor bende herhalde çıkacak dedim. yardım ettim.çıkardım ne göreyim.yavrunun popo kımına bağılı kese gibi birşey vardı sonra yuvalığa koydum anne tırnağını geçirdi kese delindi ve öldü.çok üzücü bir durum keşke yavruyu yumurtdan çıkardıkdan sonra yuvalığa koymasaydım diyorum dünden beri moralim çok bozuk.ingilinç olan şey ise yavru küçükcükdü ama tarihi 12-03-2013 22 günlükdü ne den böyle oldu anlamadım.

#2
kuşlar elinizi attığınızdan rahatsız olmuştur belkide onun için ani hareket etmişlerdir keşke karışmasaydınız onlar işini biliyor. ben bir kere yuvaya baktım o an erkek içeri girdi ve duran yumurtayı hemen kırmaya çalıştı . . . gerisini düşünün artık Sad

#3
kuş henüz gelişimini tamamlamamış, yumurtada çatlak olduğu için daha fazla sürebiir gelişimini tamamlaması, çok geçmiş olsun.

KÜÇÜK AİLEM: http://www.sultanpapaganlari.com/konu-kucuk-ailem.html

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.
#4
evet olabilir daha önceden başıma böyle bir olay gelmedi.inşallah diğer 4 yumurta sağ sağlim çıkar.

(03.04.2013, Saat:15:21)AhmetŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kuş henüz gelişimini tamamlamamış, yumurtada çatlak olduğu için daha fazla sürebiir gelişimini tamamlaması, çok geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim ahmet abi.tecrübe edinmiş oldum.

#5
kardeşim geçmiş olsun fazla müdahale etme bir durum olduğunda müdahale etmeden önce foruma yazarsan gerekli bilglendirme sana yapılır inşallah geriye kalanlar sağsalim çıkar..

'' Söz Bitti Şimdi Susma Zamanı ! ''
#6
ve bu arada dişinin karnı şişmeye başladı tekrar çiftleşiyorlar.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi