• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cemil ve dostluğumuzda 3. Perde
#1
Merhaba kardeşlerim. Daha önceleri cemille ilgili 2 konu açmıştım. Elimden korkuyor diye. Şu anda dost olduk sayılır onunla. Omzuma konar öpücük verir. Kafesindeki zille oynadığı gibi benimle kavga eder. Konuşur . Odadan çıkınca babi diye bağırır ben gelince susar. Bizimle beraber sofraya oturur ekmek yer. Elime konar. Bunların hepsi çok güzel şeyler fakat gel gelelim sevdirmiyor kendini elimle dokunamıyorum korkuyor. Düşünsenize odada uçan sinekten bile korkuyor. Dudaklarımın arasındaki çekirdeği alıyor ama elimi dokundumuyor. Ne yapmam lazım pofuduğumu sevmem için? Bir de bi kaç sorum daha var 2_3gündür kafese tak tak tak diye gagasıyla vuruyor. Kafeste durmak istemiyor. Sebebi ne olabilir sizce? Son bir soru ben diyarbakırda öğretmenim ve yaz tatili için konyaya gidecegiz. Tabiiki cemil de bizle gelecek otobüs yolculuğu yapacaz. Bu yolculukta tavsiyeleriniz varmı? Kuşum koltukta bizimle olacak. Bir de konyada ortam değişince bana olan tavrı değişir mi ne yapmak lazım.? Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için... Cemil erkek pearl 1 yaşından küçük

PEARL BOY CEMİL!!!
#2
Merhaba Ali, anlattıkların çok güzel şeyler ancak kimi sultnlar karekterleri gereği kendilerine dokunulmasına izin vermiyor her türlü şaklabanlığı yapar ama dokundurtmaz.Bu sorun çözülürmü bilemiyorum inş çözersiniz.
Yolculuğa gelince bende Paşa'mı 15 günlüğüne tatile çıkartmıştım senin anlattıklarınla aynıydı yanı bana çok alışık onun için tatilde hiçbir sorun olmadı.
Buda tatil konusu
http://www.sultanpapaganlari.com/konu-ka...-indi.html

#3
inşallah dostum teşekürler ...

PEARL BOY CEMİL!!!
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi