• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çaresizlik..
#37
benim kızda soğuk algınlığından sonra tedavi bittiğinde iki ay kabarık durdu uyudu ama çok şükür kabarma sık uyuma bitti.. yavaş yavaş azaldı bu şikayetler.. çok sağlıklı şuan.. gece gündüz nöbet tuttum resmen.. sizin sultanı iyi besleyin.. takip edin bir süre.. evde daima kalan biri var mı bilmiyorum.. resimlerde dış görünüş olarak iyi gördüm ben onu.. hastalığı çok geç atıyorlar.. ben de sizin gibiydim. geceleri sürekli kalkar onun nefesini dinlerdim onu kontrol ederdim çocuğum gibi.. çok üzülmüştüm çünkü..

  Cevapla
#38
(26.05.2017, Saat:13:34)Ayşe32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim kızda soğuk algınlığından sonra tedavi bittiğinde iki ay kabarık durdu uyudu ama çok şükür kabarma  sık uyuma bitti.. yavaş yavaş azaldı bu şikayetler.. çok sağlıklı şuan.. gece gündüz nöbet tuttum resmen.. sizin sultanı iyi besleyin.. takip edin bir süre.. evde daima kalan biri var mı bilmiyorum..  resimlerde dış görünüş olarak iyi gördüm ben onu..  hastalığı çok geç atıyorlar.. ben de sizin gibiydim. geceleri sürekli kalkar onun nefesini dinlerdim onu kontrol ederdim çocuğum gibi..  çok üzülmüştüm çünkü..

Sağlıklı olmasına çok sevindim maşallah diyim.. daima kalan birileri yok.. akşam 4-5 saat yanımdalar o yüzden aklım kalıyor ama herşeylerini koyuyorum bolca.. kabarıklık durumu bi anda oluyor beni rahatsız eden de o.. umarım sizin gibi iyileştirebilirim ben de..

  Cevapla
#39
iyileşir inş.. 2'yıldır sultan besliyorum benim ayrıca muhabbetlerim de var.. muhabbetlerden daha narin sultanlar bunu bire bir yaşadığım için söyleyebilirim.. sultanlar çabuk hasta oluyor geç iyi oluyorlar.. sabırlı olun.. ama takipte edin.. ona iyi bakın lütfen.. keşke daima evde kalan biri olsaydı..

  Cevapla
#40
(26.05.2017, Saat:15:07)Ayşe32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyileşir inş.. 2'yıldır sultan besliyorum benim ayrıca muhabbetlerim de var..  muhabbetlerden daha narin sultanlar bunu bire bir yaşadığım için söyleyebilirim..  sultanlar çabuk hasta oluyor geç iyi oluyorlar..  sabırlı olun.. ama takipte edin.. ona iyi bakın lütfen.. keşke daima evde kalan biri olsaydı..

Aynen keşke.. benim de 7 sultan 2 mubişim var.. bu da en değerlim.. sağolun güzel dilekleriniz için..

  Cevapla
#41
Onur bey sultanınızın durumu şuan nasıl? merak ettim.. dilerim durumu iyidir..

  Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi