• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Petshoplar Adamı Hobiden Soğutur
#1
Yeni aldığım sultan için vitamin ve birkaç ilaç alayım dedim lazım olur diye. Petshopun birinden bu toz halinde olan vitaminlerden (avisol)aldım 1 kutu. Eve geldim kontrol edeyim dedim, kutunun dibinde 1 tatlı kaşığı kadar toz kalmış Smile Parazit ilacı almıştım, o da aynı şekilde yarıya kadar eksilmiş. İlaç alırken artık bakmamız gerekiyor sanırım açılmış mı, içinden eksiltilmiş mi diye... 40 yıl düşünsem aklıma gelmez kutuyu açıp kontrol etmek... Asıl üzüldüğüm nokta ise, bu şeref yoksunu kişilikler yüzünden alnının akıyla para kazanan 1 avuç petshop çalışanının da itibarı zedeleniyor. Gündüz gözüyle sinirlerim bozuldu.Sonra gittim adama böyle anlattım adam bana yalan söyleme sen açıp alıp geri kapatmışın diyo.Senin gibi yalancı olsa 5-10 tane biz nasıl para kazanıcaz diyo.Bitane vuracaktım çenesine neyse dedim çıktım.Bu konuyu neden açtığımıda bilmiyorum sadece paylaşmak istedim.

#2
Yaşın genç diye ciddiye almamıştır bir büyüyüğünle git bakalım nasıl oluyormuş. Malesef haybeye para kazanıyorlar..

http://i46.tinypic.com/140htls.jpg


Timneh Afrika Gri Papağanı - Rıfkı
Whiteface - Bulut
Lutino - Yağmur
#3
(15.08.2013, Saat:15:50)SultanPower Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni aldığım sultan için vitamin ve birkaç ilaç alayım dedim lazım olur diye. Petshopun birinden bu toz halinde olan vitaminlerden (avisol)aldım 1 kutu. Eve geldim kontrol edeyim dedim, kutunun dibinde 1 tatlı kaşığı kadar toz kalmış Smile Parazit ilacı almıştım, o da aynı şekilde yarıya kadar eksilmiş. İlaç alırken artık bakmamız gerekiyor sanırım açılmış mı, içinden eksiltilmiş mi diye... 40 yıl düşünsem aklıma gelmez kutuyu açıp kontrol etmek... Asıl üzüldüğüm nokta ise, bu şeref yoksunu kişilikler yüzünden alnının akıyla para kazanan 1 avuç petshop çalışanının da itibarı zedeleniyor. Gündüz gözüyle sinirlerim bozuldu.Sonra gittim adama böyle anlattım adam bana yalan söyleme sen açıp alıp geri kapatmışın diyo.Senin gibi yalancı olsa 5-10 tane biz nasıl para kazanıcaz diyo.Bitane vuracaktım çenesine neyse dedim çıktım.Bu konuyu neden açtığımıda bilmiyorum sadece paylaşmak istedim.

3 kuruşa minnet eden insan için zaten artık yapacak pek bir şey yok kardesim.sen birşey yapmayarak zaten olması gerkenı yapmışsın.yazık...

grey(karpuz)
lutino(kavun)
#4
(15.08.2013, Saat:15:56)cerduran Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaşın genç diye ciddiye almamıştır bir büyüyüğünle git bakalım nasıl oluyormuş. Malesef haybeye para kazanıyorlar..

Bidahakine 10 kişi gitcemAngryAngryAngryAngry

#5
(15.08.2013, Saat:15:57)SultanPower Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15.08.2013, Saat:15:56)cerduran Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaşın genç diye ciddiye almamıştır bir büyüyüğünle git bakalım nasıl oluyormuş. Malesef haybeye para kazanıyorlar..

Bidahakine 10 kişi gitcemAngryAngryAngryAngry

Kızma böylelerine , değer mi sütü bozuk bunların gerçekten Smile

http://i46.tinypic.com/140htls.jpg


Timneh Afrika Gri Papağanı - Rıfkı
Whiteface - Bulut
Lutino - Yağmur
#6
yazık günah üç kağıtçı adamlar insanı hakkaten sinir edip sıkıntıya sokuyorlar. sert durucaksın karşısında, şikayet için aşağıdaki linke bakabilirsin. http://www.petshopgercegi.com

KÜÇÜK AİLEM: http://www.sultanpapaganlari.com/konu-kucuk-ailem.html

Konu Veya Yorumun Bir,Spam,Reklam,Düzen Bozucu,Ahlak Bozucu,Argo,Alakasız,Vb İçerikli ve T.C Yasalarına Aykırı Olduğunu Düşünüyorsanız http://www.sultanpapaganlari.com/images/...report.gif butonunu kullanarak Yöneticilere Gönderebilirsiniz.
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi