• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Body builder sporuyla ilgilenen var mı ?
#1
Protein tozu ne kadar yararlı ?

Padişahım Smile Sultan dersem beni döver:
Efem <3

Yaşayan Mubişlerim:
Gıdık
Cingöz Smile
Ölen Mubişlerim:Bıdık <3 Şirin
Anna Maria <3 Gümüş [R.I.P] Güzel kuşlarım Sad
#2
Ben Kısa bi Süre düzenli olarak yaptım, Bayada kas yaptım Smile Protein tozu hiç kullanmadım, Doğal şeyler en iyisi, Süt, Yumurta, Et, vs gibi şeyler iştahım pek olmadıgı için iştah şurubu kullandım okadar Smile Ögünlerin ve sporun düzenli olması gerekiyor, yoksa olmuyo Smile)

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#3
protein tozunu fazla kullanma bazı ınsanlarda yan etkıler yapabılıyor sivilce bunun en buyuk sıkıntısı Smile

OopsÜzülme der Mevlana ; İstediğin bir şey olmuyorsa;
---------------------------------Ya daha iyisi olacağı için yada gerçektende olmaması gerektiği için olmuyordur.
Karizma


Pied: Cabbar Dipsiz
#4
Protein tozu yararlı değil zararlıdır, kısırlık ve çeşitli hastalıklara yol açar.Daha yaşın genç bu yaşta body yapma uzama çağındasın daha, normal bir spor yapmayı dene, yüzme yada savunma sporları vs. ama 15 yaş çok genç body için en az 18 yaşında başlamalısın ve kesinlikle toz kullanma doğal yollardan hayvansal ürünleri düzenli tüket, zaten güzel bir salona gidersen sana hocan toz yada hap değil de doğal gıda önerecektir, ben kendim basketbolcuyum profesiyonel oynadım vs, body iki sene kadar önce yaptım çok iyi bir hocam vardı bunları ondan öğrendim ve arkadaşlarımdan milli dövüşçüler var body vs. yapanlar var aralarında hiç biri toz yada hap gibi sentetik şeyleri kullanmıyorlar belirli bir besin zinciri var o döngüde devam ediyorlar benim sana tafsiyem boyun kısaysa basketbol, uzun ise yüzme yap her ikisi de süper vücud yapar

#5
Yaşadığım şehir Uşak olunca burda kapalı bir yüzme salonu felan yok ondan dolayı gidiyorum zaten boyum 1.81 kilom 56 . Beni Ğögüse sokmuyolar zaten boyun uzamam engellenmesin diye ama bu toz içi için sagol içimi rahatlattın bende kullanmıyıcaktım zaten teşekkürler Smile Bide karaciğerde yağlanma yapıyormuş. Güzel vücut yapıcaz diye hayatımızdan olmayalım dimi Smile Zaman her şeyin ilacıdır.

Padişahım Smile Sultan dersem beni döver:
Efem <3

Yaşayan Mubişlerim:
Gıdık
Cingöz Smile
Ölen Mubişlerim:Bıdık <3 Şirin
Anna Maria <3 Gümüş [R.I.P] Güzel kuşlarım Sad
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi