• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avispray Dış Parazit Speyi
#1
Kullanım Sahası: Kuşları parazitlerden, bit ve pirelerden korur. Haşaratı yok eder.

Kullaným Şekli: Kafesteki kuşunuzun üzerine 30-40 cm uzaklıktan haftada 2-3 defa olmak üzere püskürtülür. Başına , varsa açık yaralarına sıkmayınız.

Koruyucu Kullanım: Kuşunuzda parazit, bit ve pire yoksa bile haftada üç gün kafesine ve tüneğine 30 cm uzaklıktan püskürtülür.Şeytan bunun neresinde ?
#2
Öncelikle kafese sıkılacaksa kafesten tüm yemlikler ve suluklar çıkartılmalı. Mümkünse kuş kafeste değilken kafese sıkılmalı. Ve kafese bile haftada 3 kez sıkılmasını önermem. Her kafes temizliğinde haftada ya da 15 günde bir kez sıkmak yeterli olacaktır.

Ayrıca kuşunuza da haftada ya da 2 haftada hatta çok fazla başka kuşlarla içli dışlı olmuyorsa ayda bir ya da banyodan sonra kullanılması yeterli. Sonuç olarak çok fazla kullanılması yararlı değil. Cildi tahriş eder artı göze kaçma vs gibi riskleri var.

Özetle azı gibi fazlası da yararlı olmayacaktır. Prospektüsünde yazanlara çokta aldanmamak lazım sonuç olarak ticari kaygılar içeriyor. Onlar için kullan biran önce tükensin de yenisini al önemli olan bu. İnanmayın.

-Lütfen Spam, Reklam, Argo ya da Hakaret Gibi Uygunsuz İçeriğe Sahip ve T.C. Yasaları İle Ahlak, Dil ve de Forum Kurallarına Uygun Olmadığını Düşündüğünüz Konu ve Yorumları Hemen Altındaki "RAPOR ET" Butonuna Tıklayarak Yöneticilere Rapor Ediniz.
-Mutlaka Bilgi Bankamızı okuyun.
-Özel Mesaj İle Yardım Talebi Yasaktır!

FACEBOOK: CengaverSedat
#3
Evet Sedat abim Gerekli bilgiyi Vermiş bencede bit pire Olmadıgı Sürece Sıkılmasını gereksiz Buluyorum Smile

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#4
Gözlerine de temas etmemesine dikkat edilmeli..

KursunAsker, üyesi Sultan Papağanları - Sultan Papağanı Forum forumlarına 14.07.2011 tarihinde katılmıştır.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anti Parazit İlacları Mücahit_ 2 4,831 03.01.2015, Saat:16:31
Son Yorum: AhmetŞ
  Dış Parazit İlaçları rıfatk 2 1,012 01.10.2013, Saat:21:50
Son Yorum: rıfatkKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi