• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arada bir coşuyor...
#1
arkadaşlar ben önceki konularımda belirtmiştim papağanımı yeni aldım.alalı 2 gün geçti ve dün gece coştu ışıkları kapattıktan sonra uyudu.sabah sahura kalktığımda saat 4 gibi aynı şekilde coşmaya başladı peş peşe ötmeye başladı.herhangi bir sorunumu var anlayamadım ama hasta gibi durmuyor kabız felan da değil rahatça dışkılayabiliyor.biri bir şey söyleyebilirse sevinirim.Blush


#2
Evet o zaman siz biran önce güzel bir gelin aramaya başlamalısınız diyebilirim. Yine de ses ya da video kaydı yapıp nete atarsanız bakalım. Bazen çok kızışmış dişiler de ard arda tek tür ötebiliyor. Eğer ki değişik sesler çıkartıyorsa mutlaka erkektir ve eş istiyordur.

-Lütfen Spam, Reklam, Argo ya da Hakaret Gibi Uygunsuz İçeriğe Sahip ve T.C. Yasaları İle Ahlak, Dil ve de Forum Kurallarına Uygun Olmadığını Düşündüğünüz Konu ve Yorumları Hemen Altındaki "RAPOR ET" Butonuna Tıklayarak Yöneticilere Rapor Ediniz.
-Mutlaka Bilgi Bankamızı okuyun.
-Özel Mesaj İle Yardım Talebi Yasaktır!

FACEBOOK: CengaverSedat
#3
(09.08.2011, Saat:04:35)Elaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet o zaman siz biran önce güzel bir gelin aramaya başlamalısınız diyebilirim. Yine de ses ya da video kaydı yapıp nete atarsanız bakalım. Bazen çok kızışmış dişiler de ard arda tek tür ötebiliyor. Eğer ki değişik sesler çıkartıyorsa mutlaka erkektir ve eş istiyordur.

katılıyorum,neşeliyse öter ve büyük ihtimalle kur yapıyordurGulumseme

#4
aynı olay bende de oluyor ama ben aldığımda bir dişi bir erkek almıştım.

bengisusezgin, üyesi Sultan Papağanları - Sultan Papağanı Forum forumlarına 09.08.2011 tarihinde katılmıştır.
#5
benimki zaten erkek yeni aldığımı söylemiştim papağanımı satın aldığım adam 8 aylık olduğunu söylemişti acaba kızışmanın belli bir yaşımı varHuh


#6
evet 9 ay ve 1,5 yas arasıdır. Ama gerçektende yası petshopun dedigi gibimi acaba?

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi