• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anlaşma
#1
arkadaşlar merhaba miçoyu 3. gününde saldım bendeki gaga (dişi) ve pepeyide(erkek diye almıştım fakat foruma görüntülerini koydugumda tam cinsiyet tahmini yapılamamıştı bende hala emin değilim) saldım miço ve pepe yanyana geldi sorun yok ama gaga ve miço yanyana gelince miço hafif kanatları kaldırıp gagasını açıp kovalıyor yanından sonra tekrar yaklışır gibi oluyor yine aynı hareketi yapıyor kafeslerde karşılıklı tek tip ötüşüyorlar ama dışarıda niye böyle oldu bir fikriniz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

ŞİLA lutino Female
PAŞA grey Male
#2
Arkadaşlar erkek yaklasmaya calisincada bu sefer dişi korkudan kacmaya başladı ben bu birbirlerine alışma dönemini nasıl asabilirim başına böyle bir şey gelen yada önerisi olan yardımcı olursa iyi olur evde 3tane kuş oldu inşallah eş olurlar.

ŞİLA lutino Female
PAŞA grey Male
#3
Muhsin abi Miço iyi değil mi? Bir sorunu yok.Eğer bir sorunu yoksa çift yapmak istediklerini dışarı salmadan ayrı kafeslerde yan yana tut diğerini başka bir odaya al.O işi karıştırmasın.Smile Bu çift yapacaklarını ayrı kafeslerde yan yana olacak şekilde 1 hafta boyunca dursunlar.Ve kızıştırıcı yemler ver.Mesela yumurta maması ki miço yumurta mamasını çok seviyor helede beyaz kısmınıSmile

Bu konuları incelersen sevinirim.Smile
http://www.sultanpapaganlari.com/konu-yu...olari.html
http://www.sultanpapaganlari.com/forum-beslenme

#4
Sagol faruk mico harika hiçbir sorunu yok konulara bakip tavsiyeni dinleyecegim inşallah mutlu sona ulasirim

ŞİLA lutino Female
PAŞA grey Male
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi