• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11 saat otobus yolculugu?
#1
mrb arkadaşlar sultanımı bu ara tatilde memlekete goturmeyecektım ama o kadar alıstım kı 17 gun fılan duramam heralde onsuz (: onun ıcın sızlerede danısmak ıstedım erzurum-samsun 11 saat suruyor otobusle paşa mıda gotursem beraberınde bır sorun olurmu acaba yolculuk esnasında?kafesıne hava alacak sekılde battanıye fılan sarsam bıse olurmu bılmıyorumkı ?
sizler ne dersiniz

#2
(28.12.2011, Saat:01:21)anestetic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mrb arkadaşlar sultanımı bu ara tatilde memlekete goturmeyecektım ama o kadar alıstım kı 17 gun fılan duramam heralde onsuz (: onun ıcın sızlerede danısmak ıstedım erzurum-samsun 11 saat suruyor otobusle paşa mıda gotursem beraberınde bır sorun olurmu acaba yolculuk esnasında?kafesıne hava alacak sekılde battanıye fılan sarsam bıse olurmu bılmıyorumkı ?
sizler ne dersiniz
abi sorun olabilir ya bence götürme derim erzurumda havalar daha soğuktur samsuna göre ve her ne kadar otobüstede gitse ani hava değişimi olacaktır sorun olabilir paşama ....


#3
Yanındamı durucak? otobüsün içinde

Sorularınız için lütfen özel mesaj atmayınız. Uygun bir başlık ile uygun kategoriye konu açarak sorunuz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
#4
Topragım bende erzurumluyum Smile erzurumun soguguna ermeniler dayanıp duramamıs dus nasıl durucak Smile + ev sobalı ise rahatsız olabilir cok sıcaktan diye düşünüyorum.

#5
(28.12.2011, Saat:01:26)okncylnxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi sorun olabilir ya bence götürme derim erzurumda havalar daha soğuktur samsuna göre ve her ne kadar otobüstede gitse ani hava değişimi olacaktır sorun olabilir paşama ....

bende ondan korkuyorum Okan hava degısımı kotu gelırmı dıye tereddut edıyorum 2000 rakımdan 0 inmek beni bile etkiliyor bazen (:

(28.12.2011, Saat:01:27)SERHAT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanındamı durucak? otobüsün içinde

evet Serhat kardeşim yanımda duracak ayırırmıyım onu hic(:

(28.12.2011, Saat:01:36)yasinsa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Topragım bende erzurumluyum Smile erzurumun soguguna ermeniler dayanıp duramamıs dus nasıl durucak Smile + ev sobalı ise rahatsız olabilir cok sıcaktan diye düşünüyorum.

erzuruda evimiz kombili ve sıcaktan yana sorunumuz yok çok şükür. Konu yolculuk konusu yasin kardeşim (: sorun olurmu dıye

#6
bende ondan korkuyorum Okan hava degısımı kotu gelırmı dıye tereddut edıyorum 2000 rakımdan 0 inmek beni bile etkiliyor bazen (:

abi seni etkiliyorsa onu hayli hayli etkiler sen bilirsin tabide ben götürme derim ne olur ne olmaz...


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi