Sultan Papağanları - Türkiye'nin en iyi Sultan Papağanı Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sultan papağanım erkek mi dişi mi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Alalı 1 ay oldu dişimin yanına eş olarak aldım dişiyle yakınlaşmalar oluyor ama 1 aydır belki 2 günde 1 defa normal bi ses çıkarıyor. Kafalarını yakınlaştırıyorlar. Erkek diye aldım ama dişi olmasından şüpheleniyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
[img=100x250]<a href=[/img]R1p7JY.jpg" />

3vlb99.jpg" />R1p7JY.jpg" />
Bilemedim bunları ötüşünden yanak renklerinden vb anlayabilirsin  Kararsiz
yaşı varsa dişidir. yavruysa bilemiyorum. Pearl mutasyonlarda erkeklerin ilk tüylerinde ki kırçıllar gider.
1 yaşından büyük. Kanat altında hiç desen yok ve kuyruk tüylerindede de sadece sırtta desenler var.
hastalık belirtisi varsa ondandır yoksa erkek gibi duruyorr
Kanat altında desen olmaması erkek olduğunu gösterir ama kanatları beni biraz şaşırttı.Kanat altı kesin bir formul denebilir büyük ihtimaller erkekdir gibi ama birde ötüşünü atarsanız daha net bir cevap verebilirim
hastalıktan ötmüyor ve dişiyle bağlantısız olabilir
hastalığı varsa tabi
Ara sıra öttüğünde yani güzel tonla ötüyor dişide var yanında şöyle söyliyim dişi ciyaklar gibi bu ise hoş bir ötüşü var aldığım yerlede konuştum %100 erkek o dedi bende biraz araştırdım kırcalığı gitmesi lazım diyorlar düz olması lazım diyorlar ama araştırdım benim pearlin tıpa tıp aynısı erkek yani çok güzel ötüyor videoda gördüm. Hatta video link:https://www.youtube.com/watch?v=-V8IjO7NRlI yani bu erkek benim erkekle birebir aynı. Dişiye karşı yakınlaşmada var ama bazıları 2 dişide birbirine yakınlaşabilir diye söylüyorlar. Bu cinsiyet ii gerçekten çok karışık Acik-agizli-gulumseme
evet Blush
Sayfalar: 1 2